שמש אדומה - שיר מתוך החוף של רינת

דרוג הגולשים :
אורך : 02:49
לייקים : 103
צפיות : 19,909
כמות מדרגים : 28
מעלה הסרט : HOTVODyoung
תאריך העלאה : 01/07/2013
תמונות מהסרטון שמש אדומה - שיר מתוך החוף של רינת
שיר מתוך פרק 6 של החוף של רינת: שמש אדומה איך מלאו מיליון שנה ועם שחר היא כה רעננה מבטה מצטעף כשחולפת עננה כאישה המתיפיפת בחינה - שטה, שטה לה מעל ברקיע הרם, המעוגל כאישה חשוקה היא תמיד שאננה היא נמצאת אי שם אפילו כשאינה - היא עולה ועולה עגולה וגדולה ובלהט אש תלהיב את השמיים - אדומה, אדומה והיא חמה, כה חמה, אל מרכבת להבה היא רתומה - המלכה החמה. ועם רדת, רדת יום על שטיח עטור זהב אדום כאישה עייפה היא נוטה ראשה פתאום - היא שוקעת והלהט בא עד תום. היא עולה ועולה... פרק 6: שמש אדומה רינת וגיא עייפים אחרי שקמו מוקדם להכין ה...
רינת גבאי האהובה : "הפיציקט של רינת", "רינת בארץ המילים", "רינת בארץ האנגלית", "לילה טוב", "הקרקס של רינת", "רינת בעולם האגדות", "רינת ויויו יוצאים לטייל", "חגי ישראל", "גינת הפלאים של רינת", "אצלנו בחצר", "השירים המשחקים", "מסיבת פיג'מות" ו"רינת ויויו בעולם".
* זכויות היוצרים של הסרטון הינן בבעלות מעלה הסרטון לyoutube בלבד . במידה וזכויות היוצרים של הסרטון הינן שלך ואינך מעוניין שהסרטון יופיע, ניתן לפנות לyoutube בבקשה להורדת הסרטון וכאשר הסרטון יורד מyoutube הוא יורד בהתאמה גם מסרטים לילדים.

מועדפים שלי

    חללי עבודה משותפים חדרי בריחה