מחרוזת שירי ילדים לאדם הגרגרן :-)

דרוג הגולשים :
אורך : 78:50
לייקים : 457
צפיות : 348,603
כמות מדרגים : 632
מעלה הסרט : Ariel Finkelstein
תאריך העלאה : 26/08/2012
תמונות מהסרטון מחרוזת שירי ילדים לאדם הגרגרן :-)
www.giftito.co.il מאבא לאדם באהבה :-) רציתי להציג בפניכם מותג חדש שפותר אחת ולתמיד את בעיית מציאת המתנה המיוחדת ולא עוד סתם מוצר המוני. . גם אני כבר התייאשתי מלחפש כל פעם מחדש רעיונות ומתנות שלא יהיו עוד הפעם איזו וואזה או עציץ - באמת שאני לא אוהב לתת כאלו מתנות לאנשים שאני אוהב ומעריך ומרגיש שמגיע להם יותר מזה. מהצורך הזה יצרתי את המותג גיפטיטו, והמותג מתמחה בכל מה שמיוחד ואישי - כל סוגי המתנות האישיות הכי מיוחדות שתוכלו לדמיין תוכלו למצוא במגוון האדיר של מתנות שאספנו וממשיכים לחפש ולייצר מוצרים חדשים לפי הרעיונות שלכם. בקרו אותנו בעמוד ה...
רינת גבאי האהובה : "הפיציקט של רינת", "רינת בארץ המילים", "רינת בארץ האנגלית", "לילה טוב", "הקרקס של רינת", "רינת בעולם האגדות", "רינת ויויו יוצאים לטייל", "חגי ישראל", "גינת הפלאים של רינת", "אצלנו בחצר", "השירים המשחקים", "מסיבת פיג'מות" ו"רינת ויויו בעולם".
* זכויות היוצרים של הסרטון הינן בבעלות מעלה הסרטון לyoutube בלבד . במידה וזכויות היוצרים של הסרטון הינן שלך ואינך מעוניין שהסרטון יופיע, ניתן לפנות לyoutube בבקשה להורדת הסרטון וכאשר הסרטון יורד מyoutube הוא יורד בהתאמה גם מסרטים לילדים.

מועדפים שלי

    חללי עבודה משותפים חדרי בריחה